01 May 2023
    Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.    Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого
18.01.2023

Соборна Україна: від ідеї до життя

22 січня – День Соборності України. Свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Наша країна вже вкотре відзначає День соборності, нагадуючи всьому світу про єдність українського народу. Звісно, долучилася до свята і бібліотека Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Працівники студентського абонементу оформили книжкову виставку «Соборна Україна: від ідеї до життя», присвячену єдності українців та історії нашої державності. На виставці представлена література, яка висвітлює тернистий шлях України до соборності та процеси державотворення і формування території української незалежної держави.

 Виставка має за мету поглибити знання користувачів про історію творення української державності , познайомити з видатними історичними постатями, які виборювали незалежність та соборність України. Запрошуємо всіх , кому не байдужа історія нашої Батьківщини , ознайомитися з цікавою книжковою виставкою!

«Слава Вкраїні! Любій отчизні,

Слава довіку однині!

Єдність і згода, право й свобода —

Доля найкраща народа!»

                                   Г. Чупринка

Переглядів 95