Запитай бібліотекаря!

Маєте питання?Звертайтеся до бібліотекарів.

Ми надамо відповіді на усі ваші питання стосовно роботи Бібліотеки, її послуг та сервісів, інформаційних ресурсів, а більш складні запити переадресуємо до профільних підрозділів Бібліотеки. Послуга безоплатна, доступна дистанційно та наживо.
Ваше ім'я
Please type your full name.
E-mail (*)
Invalid email address.
Запитання (*)
Неверный Ввод
Неверный Ввод
(*)    Оновити
Невірний код
  
01 May 2023
    Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.    Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого
Відповіді на запитання

Відповіді на запитання

Чи можу я, отримати доступ до електронної бібліотеки, без читацького квитка? Я є студентом НДУ заочної форми навчання!

Добрий день! Доступ до електронної бібліотеки можливий лише за умови реєстрації в бібліотеці. Якщо для Вас ще є потреба в електронній бібліотеці, ми зареєструємо Вас.

Шукаю книгу-Поляки в Ніжині [Текст] : зб. ст. і матеріалів / упоряд. Ф. Ф. Белінська або збірника «Поляки в Ніжині: історія та сучасність» Чи є вона у вас?Чи є в електроному вигляді?

 В електронному вигляді цієї книги немає, але є у друкованому.

Працюючи над списком літератури магістерської роботи, знайшла корисні для свого дослідження джерела у Вашій бібліотеці (одне з них - студентський вісник). В умовах дистанційного навчання як можна познайомитися з цими роботами?

 Якщо Ви записані до нашої бібліотеки, то Ви можете користуватися повнотекстовими документами електронної бібліотека, авторизувавшись на сторінці електронної бібліотека (вікно у правому верхньому кутку).     А якщо Ви не записані, то надайте свої дані, щоб ми Вас записали (ПІБ, номер телефону, факультет,  група).

Чи є у вас журнал "Исторический вестник", июль, 1891 року?

Так, є.  Знаходиться у головному корпусі бібліотеки, вул. Гоголя, 4.

Чи є у вас книги з філософії Стародавнього світу?

Так, є.