Абонементи

ОДЕРЖАТИ КНИГУ ДОДОМУ МОЖНА НА АБОНЕМЕНТАХ 

АБОНЕМЕНТ ВИКЛАДАЧІВ

Знаходиться на 1-му поверсі головного корпусу бібліотеки (вул. М. Гоголя, 4, тел. 2-36-33). Обслуговує професорсько-викладацький склад, аспірантів, наукових співробітників університету. Фонд абонементу укомплектовано енциклопедичними, довідковими та науковими виданнями, монографіями з різних галузей знань, навчально-методичними посібниками для студентів ВНЗ, які відповідають інформаційним потребам цієї категорії користувачів.

 

СТУДЕНТСЬКИЙ АБОНЕМЕНТ

now_5

Розташовується на 1-му поверсі навчального корпусу № 2 університету. Обслуговує весь контингент користувачів бібліотеки. До фонду входять підручники, навчально-методичні посібники, методичні розробки кафедр університету, наукові та довідкові видання, необхідні для забезпечення навчального процесу. Абонемент здійснює запис користувачів до бібліотеки, забезпечує їх читацькими квитками, які є єдиною перепусткою для обслуговування всіма підрозділами бібліотеки.

 

АБОНЕМЕНТ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

now_6Розміщується у навчальному корпусі № 2 університету на 1-му поверсі, ауд. № 116. Фонд укомплектовано творами класиків і сучасних письменників української та світової літератури. Абонемент обслуговує усіх користувачів бібліотеки, не залежно від того, які їхні потреби задовольняються – навчальні чи дозвіллєві. Абонемент здійснює культурно-просвітницьку роботу, пропагує кращі твори української та світової літератури, організовує тематичні книжкові виставки.

 

Переглядів 4451
Інші матеріали розділу: « Путівник користувача Читальні зали »