01 May 2023
  Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого подібного більше не повторилося
27.06.2024

«Конституція - оберіг Української держави»

28 червня – знакова дата в історії нашої країни: День Конституції України, яка займає чільне місце серед головних документів і символів нашої держави. Вже втретє ми відзначаємо річницю прийняття Основного Закону України в умовах воєнного стану. Наша боротьба проти ворога триває.

Даючи відсіч агресору, ми продовжуємо рішуче відстоювати наші цінності, наше право на життя і свободу, усі ті фундаментальні принципи, які закріплює Конституція і на яких будується сучасна правова держава.

Шановні користувачі бібліотеки НДУ імені Миколи Гоголя, вітаємо вас з одним із найважливіших свят в історії нашого народу та запрошуємо переглянути виставку книг «Конституція - оберіг Української держави», що демонструється в секторі наукової бібліографії (ауд. 116 нового корпусу університету).

Переглядів 25