01 May 2023
  Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого подібного більше не повторилося
23.05.2024

Запрошуємо на презентацію книги Олексія Тимошенка «Майстер ілюзій»

29 травня об 11:50 в аудиторії 215 Гоголівського корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбудеться презентація книги «Майстер ілюзій» декана факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв, кандидата психологічних наук, доцента Олексія Тимошенка.

Анотація:
«Світ фантастичних оповідань пропонованої читачеві збірки змальовує іншу реальність крізь призму понять і категорій щоденної буденності. Ми живемо надто швидко, щоб помічати деталі, які вже є ознаками майбутнього. У цій збірці читач побачить звичайних героїв у незвичайних обставинах і, можливо, у комусь із них впізнає себе, свої проблеми та знайде відповідь на одвічні питання про сенс буття, зазирне за лаштунки дійства, незнаного досі, але імовірного».

Запрошуємо всіх охочих!

Бібліотека

Переглядів 31