01 May 2023
    Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.    Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого
17.11.2023

Україна – територія гідності та свободи: До Дня Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

Саме з цих подій розпочався новий відлік історії нашої країни, який дав початок трансформації політичної, культурної та соціальної сфер, розбудові вільного, демократичного громадянського суспільства, утвердження в Україні  демократичних цінностей. 

 Відзначення 10-ї річниці Дня Гідності та Свободи відбувається, на жаль, в умовах війни… Але ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

З метою віддання належної шани патріотизму й мужності Героїв Майдану на студентському абонементі бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя експонується книжкова виставка-пам’ять “Україна – територія гідності та свободи”, де представлені документи про доленосні події в Україні початку XXI століття – Помаранчевої революції та Євромайдану. Виставка розрахована на широке коло користувачів − науковців, студентів, небайдужих до історичних подій нашої держави.

Тож щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо якнайшвидшої Перемоги, мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе і незалежне майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні! Героям Слава!

 

Переглядів 24