01 May 2023
  Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого подібного більше не повторилося
19.05.2023

День вишиванки в бібліотеці НДУ ім. Миколи Гоголя

   Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. В 2023 році День вишиванки припадає на 18 травня.

   Бібліотека ім. М.О. Лавровського НДУ імені Миколи Гоголя спільно з кафедрою дошкільної освіти (доцент Світлана Матвієнко) та студентами долучилася до Всеукраїнського флешмобу «Українських вишиванок».

   Нехай нас усіх оберігає вишиванка! Сьогодні кожен українець одягнувши вишиванку показує єдність, незламність і красу українського народу.

   Бажаємо всім переможного миру, добра ,щастя.

Переглядів 325