01 May 2023
    Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.    Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого
01.03.2023

Народжена у вишиванці : найвідоміші жінки України

«Найкраща в світі жінка - українка. У ній сплелись і розум, і краса…»  

О.Сапріянчук-Маротчак 

Про українську жінку сказано і написано немало. Вона надихала поетів,  малярів, композиторів – є Музою, Коханою, Матір’ю, великою Трудівницею. Завжди оберігала свій рід український. І не раз їй доводилось ставати войовницею на полі битви за гідність українського імені. В історії України є багато прикладів таких жінок, які мали значний вплив на історію нашої країни, державотворення, суспільні настрої тощо.  Немало з них в культурно-освітній, мистецькій та політичній діяльності не тільки не поступались перед чоловіками, а й перевершували їх. Але завжди українська жінка стояла на боці милосердя, несла велику любов і сімейне тепло.

Увазі користувачів пропонуємо книжкову виставку «Народжена у вишиванці : найвідоміші жінки України», де можна ознайомитися з історіями життя та діяльності видатних жінок, які зробили та роблять неоціненний внесок у розвиток українського суспільства. 

Запрошуємо вас на перегляд книжкової виставки (ауд. 116 нового корпусу університету).

Переглядів 73