01 May 2023
    Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.    Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого
01.05.2024

Літо для дітей. Педагогічні основи виховної практики студентів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку

Підготовка студентів до практичної діяльності в закладах оздоровлення та відпочинку для дітей в літній період – значний напрямок  діяльності кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Важливим засобом ефективної підготовки та проведення виховної практики в ДЗОВ є забезпечення студентів навчально-методичною літературою.

Працівники бібліотеки спільно з доцентом кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту Оленою Філоненко підготували віртуальну тематичну виставку «Літо для дітей. Педагогічні основи виховної практики студентів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

         Запрошуємо переглянути виставку, яка допоможе студентам, вихователям, батькам в організації літнього відпочинку дітей в оздоровчому таборі.

           Переглянути 

Переглядів 39