17.01.2023

Війна у фотооб’єктиві

24 лютого 2022 року життя змінилося для кожного українця, воно розділилося на до і після. Скалічені людські долі, руйнування, втрачені життя, здається, що це жахливий сон. За війною в Україні зараз спостерігає весь світ, а фотографії з місця подій стають незаперечними доказами злочинів країни-окупанта.

Студентські об’єктиви закарбували як важкі і тривожні реалії війни: побут жителів в тих умовах, перебування в укриттях, евакуацію людей, будівлі, що зазнали руйнувань, підбиту ворожу техніку, так і моменти, сповнені оптимізму та віри в життя – квітучу природу, грайливих тварин...

 Емоції наших студентів, викладачів та співробітників, що залишилися в пам’яті та на світлинах, повинен бачити увесь світ. З цією метою бібліотека Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя ініціює онлайн виставку «Війна у фотооб’єктиві». Основна ідея фотовиставки – продовжувати підтримувати увагу суспільства до війни і голосно говорити про наслідки військових дій, через документальну фотографію, задля рефлексії та переосмислення.

Шановні працівники та студенти, запрошуємо вас надіслати власні світлини, а також ваш дозвіл для публікації на веб-сайті та сторінці бібліотеки в соціальних мережах. Після створення галереї надіслані фотографії надалі будуть представлені у вигляді класичної візуальної презентації на веб-ресурсах бібліотеки.

Роботи пропонуємо надсилати до 01 травня 2023 року з поміткою: «Дозволяємо надіслані роботи розмістити на веб-ресурсах фотовиставки проєкту «Війна у фотооб’єктиві» на електронну адресу: abonement_ndu@ukr.net

 

Переглядів 30