01 May 2023
    Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.    Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого

«Раритетні Видання «Кобзаря» Т. Г. Шевченка у книжкових фондах бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя»

Шановні друзі і користувачі бібліотеки!

З-поміж безлічі книг, з якими має справу історія світової літератури, поодиноко виділяються ті, що ввібрали в себе науку віків і мають для народу значення заповітне. До таких належить «Кобзар», книга, яку народ український поставив на перше місце серед успадкованих з минулого національних духовних скарбів. Пропонуємо переглянути віртуальну виставку «Раритетні  видання “Кобзаря”  Т.Г. Шевченка у книжкових фондах бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя».

Переглянути >>>

Переглядів 1423