01 May 2023
  Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого подібного більше не повторилося

Художні світи Юрія Мушкетика

Творчість Ю. Мушкетика була й залишається за своєю тематикою і проблематикою на вістрі життя вже XXІ ст. Його висока естетична та громадянська позиція, гостропроблемні твори та їхня новаторська суть поставили автора в ряди борців за національне й духовне відродження.

 

В березні 2024 року виповнюється 95 років з дня народження Юрія Мушкетика. З метою вшанування пам’яті та популяризації творчості українського письменника працівниками сектору наукової бібліографії підготовлено рекомендаційний список літератури на тему «Художні світи Юрія Мушкетика».

Переглянути»

 

Переглядів 158