01 May 2023
    Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.    Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого

«Просвітниця українського модернізму»: До 160-річчя з дня народження Ольги Кобилянської

Ім’я Ольги Кобилянської відомої української письменниці, представниці модернізму в літературі, борчині за права жінок, оповите в нашій країні глибокою шаною і любов’ю та відоме у широкому світі. Вона пройшла благородний шлях самовідданого служіння народові, віддала йому всі думки і помисли у тяжкий час національного поневолення і в світлий час його возз’єднання.

До 160-річчя з дня народження письменниці, що виповнюється  27 листопада 2023 року, працівниками сектору наукової бібліографії підготовлено бібліографічний огляд літератури«Просвітниця українського модернізму». 

 

Переглядів 159