01 May 2023
  Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого подібного більше не повторилося
14.03.2025

Благодійна акція бібліотеки НДУ імені Миколи Гоголя «205 років – 205 нових книг»

Кожна подарована книга нашій бібліотеці – це завжди велика радість для бібліотекарів та читачів. А якщо книжковий подарунок для бібліотеки передав військовий, то можете уявити, які почуття і слова вдячності хочеться йому виразити.

«Війна людей їсть, а кров’ю запиває» – саме такий епіграф має нова книга оповідань військового, доктора історичних наук, професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Євгена Луняка «Фронтові оповідання Донбасу». Учасник АТО в 2014-2015 рр., виконувач бойових завдань в районі Донецького аеропорту, науковець Євген Луняк бере безпосередню участь в обороні України з 24 лютого 2022 р.

У його доробку понад 200 наукових і науково-популярних праць з історії України, але саме означена збірка виявилася для автора «найскладнішою та найболючішою, адже заснована на власному пережитому досвіді». «Памʼяті Героїв, що поклали своє життя у війні за збереження незалежності та територіальної цілісності України проти путінської Росії», присвячується ця книга.

Від щирого серця дякуємо Євгену Миколайовичу за черговий книжковий подарунок, адже для вдячності насправді є вагома причина: дякуємо за розуміння, добросердечність, чуйність, щирість та підтримку бібліотеки НДУ імені Миколи Гоголя.

Переглядів 27