01 May 2023
  Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого подібного більше не повторилося
01.07.2024

Нове видання у фонді бібліотеки

Бібліотека НДУ імені Миколи Гоголя отримала книжковий подарунок – книгу Тома Бінґема «Правовладдя», підготовленої за сприяння Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливість для всіх». Публікація здійснена за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

У книзі колишній британський головний лорд-суддя та один із найвідоміших знавців права у світі досліджує, що насправді означає ідея правовладдя. Він стисло розглядає історичні витоки правовладдя і потому висуває вісім вимог, що визначають його сутність у сучасному розумінні в демократіях Заходу. Бінґем також веде мову про тягар, що лягає на правовладдя внаслідок загрози та випадків міжнародного тероризму.

Книжка стане впливовою в усіляких ділянках і має стати незамінним джерелом знань для кожного, кого цікавить питання політики, суспільства й стану нашого світу.

Дякуємо за книжковий подарунок USAID Ukraine - USAID Україна !  

Запрошуємо до бібліотеки всіх бажаючих ознайомитися з даним виданням!

Переглядів 33