01 May 2023
    Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.    Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого
19.12.2023

Книги – це наша зброя!

Сьогодні бібліотека Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя отримала чудовий подарунок від відомого краєзнавця й історика, журналіста і громадського діяча, просвітянина та вікіпедиста Євгена Васильовича Букета у межах акції «Книжкова новинка під ялинку».

Ми щиро і безмежно вдячні Євгену Васильовичу за подаровані книги та впевнені, що вони обов’язково знайдуть свого читача та стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки, допоможуть не лише у забезпеченні освітнього процесу та відродженні культури, але й будуть важливим внеском у здобуття перемоги українського народу над російськими загарбниками.

Бажаємо шановному Євгену Букету перемоги, миру, міцного здоров’я, добробуту і наснаги на добрі справи!

Шановні читачі! Акція триває. Долучайтеся!!!!!

 

Переглядів 160