Провідна колекція наукових електронних книг ScienceDirect eBooks

Ласкаво просимо до ScienceDirect, провідної платформи рецензованої літератури для вдосконалення ваших досліджень.

Ми раді повідомити, що Міністерство освіти і науки України надає вашій установі доступ до ScienceDirect eBooks, провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier.

Ми готові підтримати доступ вашої установи до розширення знань про Science Direct. Наш портал ScienceDirect, розроблений спеціально для українських установ, пропонує навчальні відео, відповіді на поширені запитання та інші матеріали, які допоможуть дослідникам отримати знання, а також списки заголовків, рекламні матеріали та довідники по звітах з використання для підтримки потреб бібліотекарів.

Протягом 2021 року Elsevier буде проводити віртуальні тренінги - в режимі реального часу з доступом до записів - щоб допомогти вам навчитися інтегрувати ScienceDirect у свій робочий дослідницький процес та з широкого кола інших тем:

• Поради щодо ефективного та продуктивного використання ScienceDirect

• Як опублікувати книгу з Elsevier

• Літня академія ScienceDirect

Ви можете дізнатись більше про заходи, розроблені спеціально для України, включно з тренінгами, семінарами та конференціями, з розділу порталу Events & Training (Події та тренінги).

Будьте в курсі нового змісту, вдосконалень, навчальних заходів та іншого, приєднуючись до нашої інтернет-спільноти Elsevier Ukraine у Facebook. Через нашу сторінку у Facebook діліться своїми коментарями та питаннями - ми з нетерпінням чекаємо на них!

Програма вебінарів з питань використання платформи ScienceDirect

https://www.sciencedirect.com/

Інструкція з налаштування віддаленого доступу до платформи ScienceDirect з використанням доменного імені установи

 
Переглядів 447
Betboo