01 May 2023
    Проєкт «Життя, обірване війною: книга пам’яті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» започаткований бібліотекою університету з метою вшанування та збереження пам’яті про всіх загиблих студентів, випускників, співробітників та викладачів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.    Кожне життя безцінне, біль невгасимий, але пам’ять вічна і надія горить у наших серцях. І нехай це полум’я горітиме вічно, щоб нічого

Персональні ідентифікатори науковців

 

 

ORCID (Open Researcher and Contributor ID) – некомерційний проєкт для створення та підтримки реєстру унікальних ідентифікаторів дослідників, прозорого та повного способу представлення результатів науково-дослідницької діяльності. Обліковий запис ORCID включає в себе інформацію про дослідника: прізвище, ім’я, електронну адресу, місце роботи, розширену інформацію про дослідницьку діяльність.

Як створити профіль на ORCID? Що таке ORCID? Як додати роботи зі Scopus або Web of Science?

Імпорт статей в ORCID з GOOGLE SCHOLAR (GOOGLE АКАДЕМІЇ)

 

  

 

AUTHORID SCOPUS – авторський профіль в базі даних Scopus, що формується автоматично після появи хоча б однієї статті науковця в базі.

База даних Scopus. Як створити профіль автора? CiteScore, SJR та SNIP.

 

  

 

 

PUBLONS/RESEARCHERID – міжнародна система персональної ідентифікації авторів наукових публікацій. Профілі Publons/ResearcherId об’єднані, щоб послуговуватися всіма можливостями систем. Профіль вченого використовується для ідентифікації автора в міжнародних базах даних наукових публікацій, зокрема, в Web of Science, дозволяє представити в ньому різні варіанти написання прізвища латиницею, сформувати список власних публікацій, як включених в базу даних Web of Science, так і тих, що не увійшли до неї, визначити власні наукометричні показники, асоціювати свій профіль з ORCID.\

 • Researcher ID без публікацій у Web of Science? Реєстрація в системі Publons. Профіль автора WoS

  

 

GOOGLE SCHOLAR (GOOGLE АКАДЕМІЯ) – безкоштовна спеціалізована пошукова система, що надає можливість авторам відстежувати бібліографічні посилання на свої статті та автоматично обрахувати деякі наукометричні показники.

 • Створення наукового профілю у Google Академії

Як додати статті до профілю в Google Scholar