28.04.2017

«Птах, що приносить щастя»

Незвичайне свято, присвячене лелекам, пройшло 28 квітня для студентів другого та четвертого курсів  факультету психології та соціальной роботи, організованого відділом обслуговування бібліотеки.

Чому захід присвячений саме лелеці? Мабуть тому що він є символом України й уособлює щастя, сімейний затишок, мир і добро.

Ведучі заходу Калюжна Алла (ДП-21) та Кузнєцова Катерина (ДІ-21) розповіли  про  цікаві звички лелек, їхні особливості, про народні прикмети, про відношення до лелеки у різних країнах світу про зв'язок лелеки з людиною відображений у народній творчості, та багато-багато цікавого.

Про численні легенди, казки, повір’я, що дійшли до нас із тих часів,  розповіли студенти другого  курсу:  Хуторна  Олена, Маслак Алла, Разчупкина Христина, Коваль Анна, Бойко Євгенія, Кот Світлана,  Дяченко Олена, Кондратенко Ольга. Захоплюючі розповіді супроводжувалися переглядом відео.

Завідуч сектору бібліотеки Ліпінська Ю.М. ознайомила студентів з виданнями про птахів, які знаходяться у книгозбірні університету.

Сподіваємося, що в серці кожного з нас залишиться хоча б часточка тієї любові до України, яку мають до рідного краю ці величні птахи. І хай у нашому житті якомога частіше лунає лелечий клекіт – символ щастя і любові.

 

Бібліотека висловлює подяку кандидату психологічних наук, доценту, викладачу кафедри дошкільної освіти Пісоцькому Олександру Петровичу за допомогу в організації заходу.

Переглядів 1259
Betboo