16.02.2016

Шановні викладачі, студенти, співробітники!

Шановні викладачі, студенти, співробітники!

Відтепер і в нашій бібліотеці Ви зможете долучитись до міжнародного руху Буккросингу. Буккросинг - це новий захоплючий рух  інтелектуальної молоді різних країн – вільний рух книг, організований за спеціальними правилами,  який отримав широке розповсюдження по всьому світу і набирає популярності в Україні.

Суть руху полягає у обміні прочитаними книгами та іншими виданнями. Буккросинг –  це практика залишати книгу  чи журнал в публічному місці, щоб інші люди знайшли її і прочитали, а потім вчинили так само. При цьому  не потрібний читацький квиток. Ти вільний у виборі та в термінах повернення книги чи журналу.                                                                    Головна ідея буккроссингу — поділитися новою книгою з користувачами бібліотеки. Реалізовуватись він буде через полицю вільного книгообміну.

В нашій бібліотеці створено спеціальну поличку для самостійного обміну книг принесених читачами із своїх власних бібліотек. 

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти активну участь у «Буккросингу», принести свої книги та обміняти їх на інші.

Що потрібно для того, щоб стати учасником буккроссингу:

1. бути користувачем бібліотеки;

2. принести цікаву книгу, яку ви вже прочитали та хочете запропонувати її іншим;

3. переглянути видання, які «відпустили у вільне плавання» інші, обрати книгу, котра вас зацікавила, а після прочитання повернути її на полицю вільного книгообміну;

4. ознайомитися з переліком  книг, що знаходяться на полиці вільного книгообміну,

5. заохочуйте до цього своїх друзів та знайомих.

Правила користування книгами: 

1) "Прочитав - передай іншому";

 2) Не затримуйте книгообміну (книги повинні завжди бути у русі й через певний проміжок часу повернутись на полицю бібліотеки); 

Ви ще не стали учасником  буккросингу у бібліотеці? Тоді мерщій до нас! (ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ №2) Відкриття буккросингу відбудеться 19.02.2016  об 11.30.

Станьте учасником Всесвітньої  гри  колообігу  книг! 

Переглядів 1514
Betboo