Наукові видання університету

Наукові видання університету

 

Літературв та культура Полісся. Збірник засновано у 1990 р. проф. Г. В. Самойленком Збірник з 2013 року виходить двома серіями: “Історичні науки”, “Філологічні науки”.

Рішенням Атестаційної колегії від 30 червня 2015 р. та наказом МОН України від 13 липня 2015 р., № 747 збірник перереєстрований і включений до переліку наукових видань, публікації яких зараховуються до результатів дисертаційних робіт з історії.

Рішенням Всеукраїнської атестаційної колегії та наказом МОН України від 21 грудня 2015 р. № 1328 збірник перереєстрований і включений до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результи дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата філологічних наук.

 

 

 

  

  

Наукові записки. Серія "Психолого-педагогічні науки". Збірник включено до переліку наукових видань, публікації яких зараховуються до результатів дисертаційних робіт з педагогіки (Лист МОН молодьспорту України від 12.03.2013 р. № 1/ІІ-5231). 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Наукові записки. Серія "Філологічні науки". Постановою ВАК України журнал включено до переліку наукових видань, публікації яких зараховуються до результатів дисертаційних робіт з філології (Бюлетень ВАК України, 2011. – № 2. – С. 6).