19.05.2021

Вітаємо з ювілеєм!

19 травня  2021 року виповнюється 60 років від дня народження   кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Світлані Іванівні Матвієнко.       В її науковому доробку 84 наукові праці, серед них – 28 посібників, у тому числі – 2 посібники з грифом МОН України: «Музична освіта та виховання дітей і молоді на Чернігівщині (ХVIII – ХIХ ст.)», «Основи сценічної майстерності. Хрестоматія (для фахівців спеціальності «Дошкільна освіта)», (у співавторстві). За роки роботи у виші опубліковано 39 статей у фахових наукових виданнях, 27 статей – в інших наукових виданнях.

Світлана Іванівна – людина невичерпної енергії, великого оптимізму, креативних ідей, інновацій, здатна згуртовувати, надихати. Її харизма і позитив залюблюють у неї людей, роблять їх прихильниками і друзями.

Зичимо Вам, шановна Світлано Іванівно, міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра, радості,  віри, оптимізму й наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів, а також родинного затишку і мирного неба.

 

Колектив бібліотеки імені академіка М.О. Лавровського.

 

Переглядів 124
Інші матеріали розділу: « День Європи в Україні Наші ювіляри »
Betboo