26.02.2021

«Ніжин – кам’яна квітка українського бароко»

Наприкінці 2020 року бібліотека імені академіка М. О. Лавровського поповнилася ще однією книгою під назвою «Ніжин – кам’яна квітка українського бароко» кандидата педагогічних наук, доцента Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, поета, прозаїка, літературознавця, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України Олександра Вадимовича Забарного. Блискучий лірик, тонкий психолог у прозі, гострий і актуальний публіцист Олександр Забарний радує читацький загал своїми новими творами. У його в особистому художньому доробку вже є кілька збірок, якими захоплюються читачі не лише з Ніжина, а й з усієї України.

Відкриваючи книгу, відкриваєш світ – саме так можна сказати про нову авторську книгу у царині краєзнавства. Нова збірка розповідає про один із найчарівніших куточків України, місто-легенду, місто-пам’ятку національної культури – тисячолітній Ніжин. Храми Ніжина – це унікальні архітектурні пам’ятки, які ввібрали в себе відгомін віків, історію та мистецьку палітру Поліського краю. Нове видання (як зазначає сам автор) – публіцистичні замальовки мандрівника, палко закоханого в рідний край, рідне місто. А ще книга так захоплює своїми неперевершеними світлинами, які кличуть у мандри до храмів древнього й одвічно молодого Ніжина кожного читача, щоб долучитися до їхньої історії та культури. Впевнена, подорожуючи сторінками книги, Ви  отримаєте масу яскравих емоцій, відчуєте справжню і приховану красу рідної землі та будете насолоджуватися розповідями про архітектурні пам’ятки нашого славетного Ніжина.

Видання розраховане на широкий читацький загал, а насамперед – на шанувальників історії рідного міста. Бібліотека Ніжинського державного університету  імені Миколи Гоголя  щиро радіє з’яві нового краєзнавчого видання, яке здатне розфарбувати в колір краси навіть буденну сірість людських турбот, і висловлює щиру подяку Олександру Вадимовичу Забарному за цей чудовий дарунок, адже нові книги – це завжди свято для широкого читацького загалу.

Завідувачка відділу обслуговування та

зберігання фондів бібліотеки

Галина Осіпова.

Переглядів 157
Betboo