22.06.2020

ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ БІБЛІОТЕКИ:

У зв'язку з з постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" в університеті продовжено дію протиепідемічних заходів на період карантину до 31 липня 2020 року.

Абонементи та читальні зали бібліотеки на час карантину читачів не обслуговують. Виключення надається тільки випускникам та особам, що розраховуються з університету.

У випадку звернення до бібліотеки такої особи, переконливо просимо дотримуватися наступних правил:

1. Заходити до приміщення абонементу виключно по одному та при наявності захисної маски.

2. Бібліотечний працівник виконує обслуговування користувача тільки на здавання літератури та проставляння відповідної відмітки в «обхідному листку». Нова література на руки читачеві не видається до завершення карантину.

3. Обслуговування користувача відбувається з виконанням усіх необхідних правил особистої гігієни (наявність маски, гумових рукавичок у бібліотекаря, захисного бар’єру на робочому місці та дотримання соціальної дистанції).

4. Книги, отримані бібліотечним працівником від користувача, негайно запаковуються у спеціальний пластиковий пакет із зазначенням на ньому дати пакування, та відкладаються у спеціально відведене місце на термін не менше 15 діб.

5. Після завершення обслуговування користувача бібліотечний працівник обробляє руки, канцелярські засоби та робочий стіл спеціальним дезінфікуючим розчином.

В умовах карантину бібліотека продовжує працювати в дистанційному режимі. Електронні ресурси бібліотеки (електронні каталоги, електронна бібліотека, інституційний репозитарій та ресурси вільного доступу) представлені цілодобово в онлайн-режимі. Крім того співробітники бібліотеки надають консультації та підтримку користувачів віддалено через сервіси «Електронна довідка», «Електронна доставка документів» та електронною поштою на нашому офіційному сайті.

Переглядів 128
Betboo