31.10.2019

«Подорож у світ книг» – екскурсія до бібліотеки

Дошкільний вік це важлива і відповідальна пора в житті дитини. В цей час  закладаються основи формування її  особистості. Часто  прочитана  в ці роки книга  залишається в памяті на все життя. Світлими, живими образами вона показує що добре, а що погано,  заставляє співчувати відважним і сміливим героям та проявляти нелюбов до жадібних і злих.

Але любов до книги, уміння використовувати отримані від неї знання не приходять до дитини самі по собі. В період,  коли дошкільнята є ще тільки   слухачами і глядачами книги, роль дорослих особливо важлива.

З цією метою  30 жовтня була організована перша пізнавально-оглядова екскурсія для дітей  ДНЗ № 13 «Берізка» м.Ніжина до університетської бібліотеки.

В читальній  залі №3  працівники бібліотеки  радо зустріли  малят і запропонували здійснити захоплюючу подорож у світ книг. Діти з цікавістю розглядали   красиві і цікаві книги з книжкової виставки, організованої бібліотекарями, а завідуюча сектором  Ірина Олександрівна  Левченко розповіла дітям, що бібліотека – це справжнє «книжкове місто», а його мешканці – звичайні та незвичайні цікаві  книги.

У відповідь дошкільнята дякували працівникам бібліотеки, вручили коровай та квіти і показали невеличкий концерт , а по  закінченню зустрічі отримали в подарунок дитячі книги та солодощі.

Після подорожі «книжковим містом» діти  відвідали Зоологічний музей університету.

Сподіваємось, що ця зустріч стане гарним початком довгої та плідної співпраці між бібліотекарями, чудовими дітками та керівництвом дитячого садочку.

Переглядів 141
Betboo