15.05.2019

Вітаємо ювіляра

5 травня 2019 року відзначила свій ювілей Людмила Іванівна Гетман, кандидат філологічних наук (1978), доцент кафедри російської мови (1981),  яка працює в Ніжинській вищій школі з 1980 року.

Людмила Іванівна – кваліфікований викладач, відповідальний та вимогливий. Вона – турботлива й ніжна жінка та мати. Щира, відкрита, тактовна людина.

Життєвий шлях і професійна діяльність – це свідчення наполегливості, цілеспрямованості й вірності своєму покликанню. Вона плідно працює на освітянській ниві, готує висококваліфікованих спеціалістів, майбутніх учителів, перекладачів. Залюблена в літературний текст, прищеплює студентам ніжне ставлення до художнього слова, до його різнобарвності, образності, експресивності. За натхненну працю її відзначено медаллю «Ветеран праці» та Почесними грамотами.

Бібліотека ім. М.О. Лавровського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя сердечно вітає Людмилу Іванівну Гетман з ювілеєм –   70-річчям від дня народження!  Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя,  добра, подальших плідних літ служіння улюбленій справі. Душевної Вам молодості, енергії, невичерпних сил, родинного щастя та радості від життя!

Переглядів 317
Betboo