28.03.2019

Лінгвіст. Педагог. Вихователь

30 березня 2019 року святкує своє 80-ліття Алла Степанівна Бєлая, кандидат філологічних наук, доцент, декан філологічного факультету Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М.В.Гоголя з 1981 по 1987 рік.

Алла Степанівна  у Ніжинській  вищій школі з 1973 року  після закінчення аспірантури. За 40 років натхненної праці пройшла шлях від асистента до доцента, завідувача кафедри стилістики і культури мови, декана філологічного факультету. Гарний педагог, знаний науковець, висококваліфікований знавець своєї справи, Алла Степанівна  і нині бере активну участь у наукових конференціях України, Білорусі, Казахстану. Вона залишає яскравий слід у серцях і душах колег, співробітників та студентів.  І зараз  казахи - колишні випускники Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М.В.Гоголя запрошують свого улюбленого куратора та декана  на свої дружні зустрічі.

Від щирого серця  вітаємо шановну Аллу Степанівну з ювілеєм. Бажаємо міцного здоров’я, натхнення і всього найкращого на довгі роки. Зичимо творчого й фізичного довголіття, нових задумів наукових проектів, розширення географії ділових і дружніх зустрічей; радості від кожної миті життя. З роси і води Вам, дорога ювілярко!

 Філологічний факультет, бібліотека.

Переглядів 324
Betboo