05.03.2019

Українські вишиванки - наче райдуги світанки

4. 03.19 читальний зал №2 прибраний святково. У залі розцвіли вишиванки, адже сьогодні – бібліотека проводить майстер–клас «Українські вишиванки - наче райдуги світанки».

Цей творчий майстер-клас відвідали студенти факультету психології та соціальної роботи  зі спеціальностей початкова та дошкільна освіта.

Своїми знаннями та умінням вишивати поділилася з учасниками талановита майстриня Гузь Ірина Володимирівна. Вона демонструвала студентам власні вишиті вироби та розповідала, як досягти рівня майстерності.

Під час майстер–класу усі учасники мали змогу дізнатися про різноманітні техніки вишивання. Цей захід  важливий так, як дає можливість підвищити професійну майстерність і долучитись до українських традицій.

І власне майстер- клас став справжнім відкриттям, адже цей вид мистецтва по-справжньому творить дива та надає новий імпульс для творіння.

Всі, хто прийшов на захід і долучився до цього святкового дійства, отримав велику насолоду, пізнав глибокі корені  прадавніх традицій, мав чудову нагоду спробувати самотужки (під досвідченим керівництвом майстрині) зробити свою вишивану роботу.

Захід пройшов легко, невимушено та у дружній атмосфері.

Переглядів 335
Betboo