14.12.2018

Творча зустріч з Володимиром Тимчуком

14 грудня 2018 року в бібліотеці Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася творча зустріч з письменником, перекладачем, громадським діячем, підполковником Збройних Сил України Володимиром Тимчуком. 
Незважаючи на величезне навантаження (пан Володимир є кандидатом технічних наук, викладачем та науковим співробітником Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, автором та співавтором понад 100 наукових та навчальних праць), у нього вистачає снаги й на плідну громадську та літературну діяльність. Пан Володимир відомий не тільки перекладами з англійської, білоруської, італійської, кримськотатарської, литовської, французької та інших мов, але й є талановитим автором власних поетичних, прозових та публіцистичних творів. У творчому доробку Володимира Тимчука низка поетичних збірок ("Весняні коловроти", "Гуцульске повстаннє", "Словодієм", "Донецький аеропорт", "Бахчисарай 2021" тощо). На сторінках книг письменника гармонійно співіснують різноманітні літературні жанри - від витонченого сонета, інтимної лірики до патріотичної "мілітарної" поезії. 
Творчість письменника знайшла визнання в українського читача. Він є переможцем та дипломантом низки літературних конкурсів та лауреатом літературної премії імені Богдана Хмельницького за збірку віршів "Вогнити! Вижити! Перемогти!" (2016). Саме цю збірку автор і презентував у бібліотеці НДУ імені Миколи Гоголя.
Близько півтори години тривало невимушене тепле спілкування, під час якого письменник переконав присутніх у тому, що українська поетична Муза сьогодні, в умовах жорстоких військових випробовувань, не мовчить, а взявши до рук зброю, пліч-о-пліч з військовими-чоловіками, мужньо боронить майбутнє нашої батьківщини.
Переглянути електронну версію поетичної збірки Володимира Тимчука "Вогніти! Вижити! Перемогти!" можна за посиланням:
http://astrolabium.com.ua/vognyty_vyzhyty_peremogty-tymchuk…

Переглядів 337
Betboo