07.12.2018

День інформації «Використання періодики ХVІІІ – поч. ХХ ст. в процесі вивчення історії мови»

29 листопада 2018 року в читальному залі для наукової роботи бібліотеки Ніжинського державного університету імені  Миколи Гоголя для студентів філологічного факультету (гр. ПР11, РА-31, РА-41, ПР-41)  був проведений День інформації «Використання періодики ХVІІІ – поч. ХХст. в процесі вивчення історії мови». Увазі присутніх була представлена книжкова виставка «Періодичні видання гуманітарного спрямування ХVІІІ – поч. ХХ ст у фондах бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя». Цей захід відбувся на допомогу  навчальному процесу при вивченні   курсу «Історія мови». Студенти ознайомилися з раритетами. Це журнали, які були видані у другій половині ХVІІІ століття письменником і журналістом М. Новіковим – «Живописец», «Кошелек», «Пустомеля». Період ХІХ – поч. ХХ ст. був представлений такими журналами як «Современник», «Отечественные записки», «Филологические записки» та інші про які згадували на лекціях викладачі під час вивчення даної теми. Загальна кількість журналів та книг на виставці – 48 примірників. Завідувач сектору Людмила Павлівна Косовських виступила з повідомленням про історію бібліотеки, про формування фондів, про роботу з особовими колекціями.

Присутні  висловили  щиру подяку працівникам бібліотеки, які зберігають унікальні фонди та пропагують їх, надають можливість усім охочим долучитися до духовної спадщини, зібраної та збереженої попередніми поколіннями.

Бібліотека висловлює подяку доценту  кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу Валентині Олександрівні Сидоренко за активну підтримку та допомогу в організації просвітницького заходу.

Захід підготувала та провела   завідувач сектору абонементів Косовських Л. П.

Переглядів 163

Image Gallery

JW_SIGP_PLG_PRINT_MESSAGE:
https://library.ndu.edu.ua/index.php/component/k2/item/515-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BDv%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD#sigProGalleria57ec5ed2a4
joomlamodniyportal.ru
Betboo