08.10.2018

До 90-річчя від дня народження, професора Нінель Миколаївни Арват

03 жовтня 2018 року у стінах Гоголівського корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя секція російської мови та перекладу кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу  провела захід для студентів філологічного факультету, присвячений 90 - літтю від дня народження  російського мовознавця, доктора філологічних наук, професора – Нінель Миколаївни Арват. На заході відбулася  презентація книги «Профессор Нинель Арват. Ученый, педагог, человек». Воспоминания и публикации.

У затишній невимушеній атмосфері Гоголівської аудиторії ділилися своїми спогадами про цю світлу  непересічну особистість колеги з кафедри, кандидат філологічних наук Никоненко Петро Макарович,  доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу Самойленко Григорій Васильович,  доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Бойко Надія Іванівна. З теплим словом до присутніх звернулася заступник директора бібліотеки Ворона Віра Андріївна,  яка підтримує дружні стосунки з родиною Арватів.

У другій частині заходу щиро, з любов’ю присутнім було запропоновано переглянути фото з альбому сім’ї  Арватів, презентацію яких підготували доценти кафедри Гетман Л.І.,  Бондар Н.О., Петрик О.М. Ведучою заходу  з ушанування пам’яті професора Нінель Арват була доцент Сидоренко В.О.

«Світла постать вчителя і науковця» - таку назву мала книжкова виставка, підготовлена бібліотечними працівниками читальної зали № 3 філологічного факультету (Левченко І.О., Головко Л.В.).  На ній були представлені  багаточисленні видання про життєвий шлях, наукову діяльність  вченого та теплі спогади сучасників

 

Переглядів 3556
Betboo