01.10.2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК В НДУ

Молодіжно, сучасно та яскраво відзначили Всеукраїнський день бібліотек у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. 27 вересня 2018 р. у Гоголевому виші проходив день відкритих дверей  «Я + Книга = Бібліотека», і в цьому році до нього старанно готувались всі працівники університетської бібліотеки на чолі з директором Олександром Морозовим.

В рамках цього свята, на території вузу був проведений флеш-моб «Читай як ми! Читай краще за нас! Читай разом з нами!».  Студенти різних факультетів, взявши до рук книги, створили справжнє танцювальне дійство і захопили ним всіх глядачів. Ідея створити такий флеш-моб прийшла на думку завідувачу відділу обслуговування бібліотеки Галині Осіповій. «Це все робилось з думкою про студентів, аби привернути їх увагу до читання книг. Вони мають зрозуміти, що це модно і сучасно, не зважаючи на те, що в світі зараз на передовій Інтернет-технології. Світ мінливий і ми змінюємося також. Ми стаємо краще, сучасніше, продуктивніше», – зазначає Галина Осіпова.

По всім відділам бібліотеки НДУ були розміщені тематичні інсталяції, де студенти змогли відчути всі переваги спілкування з книгою.

Нашим журналістам вдалось побувати в Інтернет-кафе, де працівники бібліотеки Ірина Мазун та  Світлана Оніщенко допомогли відвідувачам ознайомитись з книгами  та сучасними технологіями в  атмосфері затишного Інтернет-кафе.

У свою чергу студенти привітали бібліотекарів з їхнім святом «сонячним» плакатом.

Досить цікавою була інсталяція в старому корпусі вишу – «Бібліо-кафе». Дегустація літературних новинок із запашною кавою та чаєм  пропонували студентам бібліотекарі Ірина Левченко та Людмила Головко.

Всі бажаючі в цей день побували у ролі бібліотекаря та спробували виконати своє замовлення, що було зробити дуже непросто.

Досить приємне враження у відвідувачів залишили цікаві та змістовні   екскурсії до музею рідкісної книги, яких цього дня було чимало.  Пізнавальним для студентів магістрантів виявився тренінг «Основи пошуку наукової інформації у електронних базах даних бібліотеки».

         Бібліотека щиро вдячна усім, хто привітав зі святом, особливо за креативне поздоровлення студентів факультету іноземних мов (заст. декана з виховної роботи С.В. Павлюк, студентам психології та соціальної роботи (викладачі кафедри педагогіки І. І. Киричок, М.О. Шевчук ), декана  філологічного факультету (Н.І. Клипу  та її заступника О. В. Бензерук ), іншим викладачам університету, студентам – учасникам флеш-мобу.   

Всі заходи мали єдину мету: зробити все, щоб кожен присутній в  бібліотеці  відчув, що Всеукраїнський день бібліотек - саме його свято. 

Хтось із мудрих сказав: „Бібліотекар – це не професія, а стан душі”. І це справді так, бо бібліотекар – це насамперед творча особистість, завжди привітна людина, яка з повною віддачею служить суспільству, зокрема читачеві.

 

За матеріалами сайту «Нежатин» та

бібліотеки НДУ ім. М. Гоголя

Фото: Тіна КОШЕЛЕВСЬКА

Переглядів 405

Image Gallery

JW_SIGP_PLG_PRINT_MESSAGE:
https://library.ndu.edu.ua/index.php/component/k2/item/505-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD#sigProGalleria0165297bda
joomlamodniyportal.ru
Betboo