Система пошуку неавторизованих запозичень StrikePlagiarism.com

На виконання норм Законів України "Про освіту" та "Про вищу освіту", листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-565 від 26 жовтня 2017 року "Щодо забезпечення академічної доброчесності у закладах вищої освіти" і рішення ректору Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя від 21 травня 2018 р. запровадити в університеті спеціалізовані програмні засоби з виявлення плагіату в наукових дослідженнях учасників освітнього процесу.

Як перевірити роботу у системі Strikeplagiarism.com?

Інструкція для студента

2505 1

П’ять простих кроків

1. Надати свої дані (прізвище, ім’я, e-mail) відповідальній особі в деканаті (Координатору) з метою відкриття облікового запису у системі.

2. Перевірити свою ел. адресу, відкрити лист від Plagiat.pl та зайти в особистий кабінет на сайті Strikeplagiarism.com (Якщо не отримали лист, потрібно перевірити папку Спам)

3. Завантажити роботу у систему, коректно заповнити вихідні дані (прізвище, ім’я, дані координатора – відповідальної особи, закріпленої за підрозділом), та здійснити перевірку (кожному студенту надається 1 безоплатна перевірка).

4. Отримати звіт подібності.

5. У разі необхідності доопрацювати роботу. (Студент має право перевіряти свою роботу необхідну кількість разів, купуючи коди в особистому кабінеті за допомогою системи EasyPay (1 код – 1 перевірка). Роботи автоматично не додаються до бази даних системи, тому ситуація, що при перевірці будуть посилання на цю ж саму роботу, є неможливою.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання або труднощі у роботі з антиплагіатною системою StrikePlagiarisn.com, звертайтеся до відповідальної особи в деканаті (Координатора) або до Адміністратора (навчальний корпус № 2, каб. 240 ).

Переглядів 906
Betboo