05.04.2018

Ніжинські родзинки

Наше сьогодення вимагає від нас швидкого темпу життя. Ми занурені у вир повсякденних проблем і часто забуваємо, що, крім піклування про матеріальне, необхідно замислюватись і про духовне. В усі періоди вітчизняної історії жили люди, які були лідерами, провідниками у різних галузях багатогранної дійсності. Завдяки своєму таланту, наполегливій праці, героїзму та самопожертві видатні особистості рухали людство в напрямку прогресу, рятували життя іншим, дарували світу шедеври мистецтва. Приємно усвідомлювати, що такі люди народились у Ніжині або були тісно пов’язані з історією нашого міста.

Саме таким самородкам була присвячена зустріч під красномовною назвою «Ніжинські родзинки», яку організували та провели бібліотекарі студентського абонементу для студентів 4 курсу історичного факультету університету імені М. Гоголя. Працівники бібліотеки Ліпінська Юлія Михайлівна, Резвін Жанна Іванівна та Рожок Юлія Іванівна змогли цікаво та змістовно розкрити долі відомих персоналій, як маловідомих так і сучасних, їхню роль в історії не лише міста, але і країни в цілому. Розповіли про вклад  наших земляків у скарбницю досягнень людства. Палітра яскравих особистостей виявилася різнобарвною: говорили про письменників, співаків, спортсменів, науковців, відомого мореплавця-першовідкривача Юрія Лисянського, майстра сцени Марка Бернеса.

На завершення зустрічі бібліотекарі провели цікаву вікторину, студенти жваво та охоче відповідали на питання та дякували за чудово проведений час.

Сподіваємося, що наша щедра земля і далі буде дивувати світ талановитими і неординарними особистостями про яких будуть говорити не лише в Україні, а у світі.

Переглядів 456
Betboo