16.03.2018

Впровадження УДК в Україні: досвід та перспективи

14 березня 2018 року працівники бібліотеки НДУ імені Миколи Гоголя  відвідали Наукову бібліотеку  Національного університету «Чернігівський колегіум»  та взяли участь у роботі науково-практичного семінару «Впровадження УДК в Україні: досвід та перспективи».

Учасників семінару  привітала директор Наукової бібліотеки НУЧК ім. Т.Г. Шевченка, канд.пед.наук  Макарова Ганна Григорівна. У своєму виступі вона ознайомила  присутніх  з   інформаційно-аналітичним оглядом   діяльності бібліотек  методичного об’єднання ЗВО Чернігівського регіону за 2017 рік та акцентувала увагу на основних напрямах і завданнях,  що стоять  перед бібліотеками на 2018 рік.

Питанню впровадження Універсальної десяткової класифікації були присвячені виступи:

Науменко С. Г. – завідувача відділу науково-бібліографічної інформації та комп’ютерного забезпечення НУЧК імені Шевченка;

Харевич Н.Ф.-  провідного бібліографа бібліотеки НДУ імені Миколи Гоголя;

Мороз Н.В. – директора Наукової бібліотеки ЧНТУ.

Учасники семінару  активно обговорювали виступи своїх колег,а також окреслили ряд проблемних питань щодо організації документного фонду та каталогів у відповідності до класифікаційної системи УДК.

Підводячи підсумки присутні подякували всім доповідачам за цікаві змістовні виступи та висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

Переглядів 1082
Betboo