14.03.2018

Доторкнутися до дива…

З ініціативи бібліотеки та за підтримки соціально-гуманітарного відділу разом з кафедрами «Педагогіки», «Дошкільної освіти» та «Історії України» 13 березня 2018 року у читальному залі № 2 бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся захід «Полотняні стежки долі», який сприяв популяризації українського декоративно-ужиткового мистецтва. Студенти третього курсу спеціальності «Початкова освіта» та першого,  другого курсу «Дошкільної освіти» отримали від організатора заходу провідного бібліотекаря Світлани Степанівни Оніщенко та запрошених майстринь Ірини Володимирівни Гузь  (вчителя загальноосвітньої школи № 6) та Анастасії Стахурської (магістрантки університету) цікаву інформацію про розвиток українського народного мистецтва виготовлення ляльок - мотанок та їх символічного значення у житті українського народу. Захід супроводжувався виставкою різноманітних експонатів, виготовлених власними руками - «Ляльковий вернісаж». Також у студентів була можливість здійснити спробу виготовлення ляльки-мотанки самотужки на майстер – класі.

Цікава праця завершилась справжнім карнавалом українських іграшок, зроблених руками студентів. У такий спосіб для них відкрилася важлива і цікава сторінка української історії - історії бажань, думок і мрій нашого народу.

Ми дуже  вдячні всім гостям, що завітали на наше свято, а саме Гузь І.В., яка вже неодноразово брала участь у проведенні наших заходів, Стахурській А., яка досліджувала тему ляльок-мотанок у науковій роботі, начальнику соціально-гуманітарного відділу Скороход В.І., доктору історичних наук, професору Луняку Є.М., директору бібліотеки Морозову О.С.

За інформацією бібліотеки НДУ ім. М. Гоголя

Переглядів 702
Betboo