09.06.2017

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З РЕКТОРОМ УНІВЕРСИТЕТУ

8 червня 2017 року в бібліотеці Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася робоча зустріч співробітників з ректором університету, доцентом, кандидатом історичних наук О.Г. Самойленком. На зустрічі також були присутніми перший проректор університету, голова Вченої ради НДУ проф. О.Д. Бойко, проректор з фінансово-економічних та господарських питань С.М. Давиденко, голова профспілкової організації університету О.О. Лейберов.
Під час зустрічі були обговорені актуальні проблеми стратегічного розвитку університетської бібліотеки в умовах кардинальної перебудови системи вищої освіти та складних соціально-економічних проблем у нашій державі. Учасники зустрічі відзначили значний внесок бібліотеки та її співробітників в інформаційне забезпечення навчально-виховного та наукового процесів університету, констатували значні позитивні зрушення в напрямку інформатизації бібліотеки, автоматизації бібліотечних процесів та активізації використання сучасних електронних інформаційних ресурсів.
Водночас учасниками зустрічі було піднято й низку гострих проблем, що накопичилися останнім часом в діяльності університетської бібліотеки. Серед них такі, як різке падіння відвідуваності бібліотеки та зменшення кількості користувачів, різке зменшення надходжень актуальної наукової та освітньої літератури, проблеми поповнення електронної бібліотеки та інституційного репозитарію університету, послаблення координації діяльності бібліотеки з кафедрами тощо.
Учасники зустрічі зійшлися в думці, що головним завданням бібліотеки на найближчий період повинно стати більш активне формування її позитивного іміджу, популяризація та розкриття фондових колекцій, ознайомлення університетської спільноти з наявними інформаційними послугами, можливостями та потенціалом бібліотеки, створення комфортних умов для інтелектуальної та дозвіллєвої діяльності користувачів, а особливо студентів та учнівської молоді. У складних соціально-економічних умовах сьогодення більшої уваги варто приділяти формуванню власних електронних ресурсів університету, більш раціонально використовувати сучасні інформаційні технології.
Обидві сторони констатували корисність живого обміну думками та поглядами на діяльність бібліотеки та доцільність проведення подібних зустрічей у майбутньому.

Переглядів 644

Image Gallery

JW_SIGP_PLG_PRINT_MESSAGE:
https://library.ndu.edu.ua/index.php/component/k2/item/400-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD#sigProGalleriab97dcc9bbf
joomlamodniyportal.ru
Betboo