25.05.2017

Презентація біобібліографічного покажчика «Олександр Герасимович Ковальчук»

24 травня 2017 року у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася презентація біобібліографічного покажчика «Олександр Герасимович Ковальчук», який був підготовлений до 70-річчя з дня народження професора, доктора філологічних наук, дослідника української літератури, автора літературно-критичних монографій.

Про тонкощі роботи із творчим доробком вченого і педагога розповіла завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Мухомодєєва Н. В. Вона відзначила, що згаданий посібник являється продовженням  двох попередніх видань серії «Вчені-ювіляри Ніжинської вищої школи».  Видання репрезентує друковані праці вченого за 1975-2016 рр. та літературу про діяльність О. Г. Ковальчука. Зі вступних статей О. В. Забарного, П. В. Михеда, О. М. Капленко, О. М. Моціяки, Н. І. Михальчук зацікавлений читач дізнається про основні віхи життєвого та творчого шляху Олександра Герасимовича, його наукову діяльність як одного з провідних фахівців у галузі української літератури.

Захід розпочався словами привітання на адресу вченого від ректора Ніжинського університету імені Миколи Гоголя Самойленка О. Г. Чимало теплих спогадів, привітань та побажань цього дня прозвучало від професорів вузу Самойленка Г. В., Бойко Н. І., Бондаренка Ю. І., декана філологічного факультету доцента О. В. Забарного та колег по кафедрі. Вихід у світ біобібліографічного покажчика – це своєрідна візитівка відомого вченого, викладача, науковця.

Переглядів 4756
Betboo