22.05.2017

ДЕНЬ ІНФОРМАЦІЇ

«Початкова школа в умовах трансформації освіти»

17 травня 2017 року спільними зусиллями кафедри педагогіки та бібліотеки НДУ імені Миколи Гоголя у читальному залі № 2 відбувся День інформації «Початкова школа в умовах трансформації освіти». Провідний бібліотекар С.С. Оніщенко ознайомила студентів факультету психології та соціальної роботи груп ПА-11 та ПО-31 спеціальності «Початкова освіта» з новими надходженнями, підручниками, посібниками, газетами, журналами, які можуть використовуватися під час навчання, у період практики, а також для написання наукових робіт. Бесіда була змістовна, інформативна, цікава,  спрямована на висвітлення актуальних питань, що стосуються підготовки вчителя початкової школи та організації роботи з молодшими школярами: конструювання  змісту початкової освіти як цілісної системи;  міжпредметна інтеграція, формування професійної компетентності вчителя початкових класів загальноосвітньтої школи.

Студенти були залучені до практичних видів діяльності (ігри, фізкультхвилинки). Це сприяло активізації сприйняття студентів, усвідомленню ними особливостей роботи з учнями молодшого шкільного віку та зробило спілкування професійно орієнтованим. Особлива увага була приділена методичному забезпеченню дисциплін «Трудове навчання з практикумом» та «Методика навчання інформатики».

Студенти мали можливість роздивитися матеріали, поставити питання щодо швидкого пошуку запропонованих джерел. Подібні зустрічі необхідні для ознайомлення студентів з фондами бібліотеки, принципами та правилами знаходження та використання навчально-методичної літератури. Це сприятиме успішності їх наукової та навчальної діяльності.

 

Студенти вдячні за інформацію та сподіваються на подальші зустрічі.     Бібліотека висловлює подяку кандидату педагогічних наук, доценту кафедри педагогіки Шевчук М.О. за допомогу в організації та проведенні заходу.

Переглядів 691
Betboo