15.05.2017

“Мова – місток порозуміння між країнами”

Сьогодні німецька мова – перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні. Тож не дивно, що 2017-2018 навчальний рік будуть роками української мови у Німеччині та німецької мови в Україні. Про це заявили у Берліні на спільній прес-конференції за підсумками двосторонніх переговорів глави МЗС України Павло Клімкін і ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр.

В Україні німецька мова є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської і за статистикою  Німеччина посідає друге місце (після Польщі) за кількістю обмінів студентами.  Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами набуває все більшого значення. Саме тому бібліотека університету розкриває книжкові фонди, які нададуть допомогу читачам у більш поглибленому, самостійному вивченню німецької мови.

Викладачі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя  також приклали немало зусиль для вивчення та популяризації німецької мови. Підготували та видали навчально-методичні посібники з історії, граматики, фонетики, лексикології німецької мови та посібники, які містять оригінальні тексти творів німецькомовної літератури і комплекс завдань, спрямованих на їх опрацювання з метою подальшого розвитку мовленнєвих умінь, навичок читання і збагачення словникового запасу.

Саме ця література представлена на книжковій виставці «Мова – місток порозуміння між країнами», яка почала діяти на студентському абонементі. Запрошуємо читачів переглянути книжкову виставку і детальніше ознайомитися з представленою на ній літературою.

Переглядів 847
Betboo