10.04.2017

«Особливості системи освіти в сучасній Японії»

Указом Президента України 2017 рік було проголошено Роком Японії в Україні. Це рішення направлено на укріплення стосунків між державами та зміцнення стосунків у економічному та політичному секторі.

 До відзначення цієї події в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки з 5 квітня організовано перегляд тематичної  книжкової викладки «Особливості системи освіти в сучасній Японії».

Розрахована викладка на студентів університету, що вивчають курс предмету «Порівняльна педагогіка» , яка аналізує, порівнює, оцінює теорію і практику навчально-виховної роботи в різних державах світу, узагальнює їх позитивний педагогічний досвід, визначає перспективи розвитку освіти й виховання в зарубіжних країнах.

 Освіта в Японії – це культ, підтримуваний родиною, суспільством і державою. З дитинства японці постійно і інтенсивно вчаться. Спочатку - щоб вступити в престижну школу, потім – щоб пройти за конкурсом в престижний університет. Хороша освіта вважається гарантією того, що вона виявиться успішною.

У публікаціях, представлених на викладці, розкрито традиційні і сучасні риси освіти в Японії від дошкільного до вищого професійного рівня.

Переглядів 1075
Betboo