21.11.2016

Міжнародна науково-практична конференція «Організація і методика створення галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів для освітянської галузі України»

17 листопада 2016 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці  України імені В. О. Сухомлинського за сприяння МОН України та НАПН України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Організація і методика створення галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів для освітянської галузі України».

На конференції обговорювались проблеми сучасних тенденцій формування національного інформаційного простору, бібліотечно-інформаційного забезпечення освіти, менеджменту управлінської діяльності, інноваційних підходів в організації бібліотечної роботи, розвитку інформаційно-комунікаційної діяльності бібліотечних центрів тощо.

У рамках конференції працювала секція: «Інтегровані галузеві інформаційні ресурси: партнерство та ефективність» в роботі якої приймали участь працівники інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки ім. М. О. Лавровського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та отримали сертифікати учасника Міжнародної науково-практичної конференції.

Переглядів 615
Betboo