11.10.2016

Науково-бібліографічне видання "Библиотека Радзивиллов Несвижской ординации"

Книгознавчі фонди Бібліотеки та Музею рідкісної книги Ніжинського держуніверситету імені Миколи Гоголя поповнилися новим розкішним подарунком - 8-томним науково-бібліографічним виданням "Библиотека Радзивиллов Несвижской ординации", що було видане співробітниками Центральної наукової бібліотеки імені Якуба Колоса НАН Білорусі.
Видання містить повний історико-бібліографічний опис бібліотечного зібрання XV-XIX ст. князів Радзивіллів з родинного Несвізького замку. Багатотомник чудово ілюстрований, має потужний довідковий та науково-бібліографічний апарат. Він, безумовно, стане у пригоді не тільки історикам, книгознавцям, музеєзнавцям, культурологам та літературознавцям, але й буде корисним для усіх, хто цікавиться книжковою культурою та духовною спадщиною минулого.
Особливу подяку висловлюємо нашим колегам з ЦНБ НАН Білорусі, авторському колективу видання та особисто Олександру Вікторовичу Стефановичу - упоряднику багатотомника та завідувачу відділу рідкісних книг та рукописів бібліотеки, який, власне, й зиніціював цей дарунок.

На фото: Зовіншній вигляд та окремі сторінки видання "Библиотека Радзивиллов Несвижской ординации"; завідувач відділу рідкісних книг та рукописів ЦНБ НАН Біблорусі та упорядник видання О.В.Стефанович. Загальний вигляд Несвизького палацу князів Радзивіллів.

 

Переглядів 1188
Betboo