16.05.2016

18 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗЕЇВ

З 1978 року, відповідно до рішення 11-ої генеральної конференції Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), світова спільнота щорічно відзначає 18 травня як Міжнародний День Музеїв. Професійне інтернаціональне свято охоплює не тільки музейних працівників різних галузей і форм власності, але й усіх людей доброї волі, яким небайдужа культурна спадщина людства.

В Україні стало доброю традицією у цей день відкривати двері музейних закладів для вільного безкоштовного відвідування, проводити позапланові екскурсії, музейні фестивалі, виставки, театралізовані дійства тощо. Невимушене спілкування з фахівцями в галузі збереження та популяризації культурного надбання, вільний обмін думками та досвідом сприяють збагаченню внутрішнього світу та духовного розвитку людини, вивченню та поширенню культурних традицій людства, формуванню гармонійно розвинутої особистості.

У цьому році до доброї традиції святкування Міжнародного Дня Музеїв долучається і Музей рідкісної книги бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Отже, 18 травня ми радо запрошуємо усіх бажаючих на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. До уваги відвідувачів: захоплююча розповідь про історію бібліотеки найдавнішого вищого навчального закладу Лівобережної України та унікальні книжкові раритети, що зберігаються у її фондах; тематичні книжкові виставки, присвячені видатним українцям-письменникам Миколі Гоголю, Тарасу Шевченку, мореплавцю Юрію Лисянському; виставки до 400-річчя заснування друкарні Києво-Печерської Лаври та 400-річчя від дня смерті видатних засновників сучасної світової літератури Мігеля Сервантеса та Вільяма Шекспіра тощо.

МИ ПРАЦЮЄМО З 09.00 ДО 16.00. АДРЕСА МУЗЕЮ: вул. Миколи Гоголя, 4.

Переглядів 1400
Betboo