11.04.2016

Дарунок бібліотеці

Бібліотека імені академіка М.Лавровського Ніжинського держуніверситету отримала цінний дарунок – шість томів «Шевченківської енциклопедії», яку уклали та видали науковці з Інституту літератури ім. Тараса Шевченка Національної Академії Наук України.

Унікальне енциклопедичне видання є цінним дарунком для шевченкознавців, величезною базою для наукових досліджень в галузі літературознавства та історії української культури. Видання налічує понад п’ять тисяч сторінок та розкішно ілюстроване. У ньому зібрано понад 6000 статей провідних науковців, у яких розглядаються різноманітні аспекти життя та діяльності великого Кобзаря.Цікаво, що чимало сторінок видання присвячено Ніжину та ніжинським знайомим Тараса Григоровича Шевченка.

Над енциклопедією науковці-шевченкознавці працювали майже 20 років. У вільний продаж видання не потрапить, оскільки його примірники розподілять по бібліотеках та наукових установах України.

Після бібліографічного опрацювання «Шевченківська енциклопедія» надійде до читального залу для наукової роботи нашої бібліотеки.

Дивитись презентацію >>>

Переглядів 1198
Betboo