25.03.2016

Засідання Секції університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації.

24 березня 2016 року співробітники відділу обслуговування бібліотеки Ніжинського держуніверситету Галина Осіпова та Людмила Косовських взяли участь в роботі засідання Секції університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації, яке відбулося на базі Наукової бібліотеки імені М.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Секція університетських бібліотек УБА об’єднує працівників бібліотек вищих навчальних закладів України 3 та 4 рівня акредитації та надає своїм членам широкі можливості у обміні досвідом та ідеями, сприяє організації спільних акцій, дій та конкретних кроків задля розвитку бібліотечно-інформаційної діяльності на підтримку академічної та дослідницької діяльності університетів, розвитку науки та освіти в Україні в цілому.

Із вступним словом виступили: президент УБА, директор Інституту публічного управління та кадрової політики Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Ірина Шевченко та Віце-президент УБА, координатор «Американських центрів» Посольства США в Україні Валентина Пашкова. Одним із питань було обрання голови Секції ВУЗівських бібліотек УБА. Запропоновано та одноголосно підтримано кандидатуру директора НБ ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Т. Шевченка Сербіна О. О.

Також на обговорення були представлені Проекти «БібліоСинергія» Тетяни Колеснікової, директора науково-технічної бібліотеки Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та Проект «Нульова терпимість до плагіату» Оксани Бруй, члена Президії УБА, директор НТБ НТУУ «КПІ».

Переглядів 1359
Інші матеріали розділу: Привітали колег! »
Betboo